Stravování

Nabídka stravování, obědů, večeří

Stravování

V horském hotelu Neptun je Vám k dispozici restaurace s 80 místy, kde se podávají všechna hlavní jídla, lobby bar s posezením v útulné hale nebo na ochozu, letní terasa a zahrádka. Ubytovaní hosté mohou využít výhodnou nabídku polopenze nebo plné penze.

Naši kuchaři vaří výhradně čerstvá jídla, polotovary ani náhražky nepoužívají. Jejich doménou je kvalitní česká a moravská kuchyně, v nabídce vždy najdete i bezmasá a lehká jídla, jídla vhodná pro děti a rádi vyhovíme požadavkům na některé druhy speciální stravy (diabetická, bezlepková aj.). Protože naši hosté často tráví celé dny v horách, mohou požádat o snídani nebo oběd ve formě balíčku, jehož obsah si dohodnou na recepci den předem.

Snídaně

Snídaně se podává formou bohatých bufetových stolů. V nabídce jsou teplé a studené pokrmy, výběr pečiva, nápoje (káva, čaj, mléko, kakao, džus), cereálie, ovoce, zelenina aj.

Polopenze

Dospělý 160 Kč
Dítě 120 Kč

zahrnuje snídani jako součást ubytování a večeři: polévka; hlavní jídlo. Hlavní jídlo si hosté vybírají z nabídky dvou pokrmů den předem

Večeře se podává od 18 do 20 hodin.

Plná penze

Dospělý 340 Kč
Dítě 250 Kč

zahrnuje snídani jako součást ubytování a večeři: polévka; hlavní jídlo. Pokrmy k obědu, polévku a hlavní jídlo, si hosté vybírají podobně jako pokrmy k večeři, z nabídky dvou hlavních jídel den předem.

Oběd se podává od 12 do 14 hodin.